Potrápily jsme favorita

19.01.2022

V poměrně oslabené sestavě a bez možnosti střídání jsme v pondělí dohrály utkání s týmem USK Praha. Odehrát v okleštěné sestavě dvě utkání za sebou je velice náročné a holky to zvládly skvěle! Tým USK je jedním z favoritů na vítězství v celém pražském přeboru a my jsme se tímto těžkým soupeřem popraly skvěle!

Oproti posledním zápasům najednou holky začaly proměňovat nájezdy a nebály se jít do koše. Proto jsme také mohly působit dojmem důstojného soupeře. Ani v jednom utkání se nejednalo o hru pouze pod jedním košem, ale o zápasy rovnocenné a bojovné z obou stran.

Do druhého zápasu jsme vstoupily perfektně a první čtvrtinu jsem zaslouženě vyhrály 9:6! Do přestávky mezi poločasy jsme odcházely za stavu 12:16, ale pak už začaly docházet síly a hráčky USK se zvedly a zúročily své zkušenosti.

Nicméně naše holky na sebe můžou být neskutečně pyšné, protože dokázaly hodně potrápit jednoho z favoritů soutěže. Navíc oproti posledním zápasů, které jsme hrály v PP, se dokázaly holky hodně poučit a tolik se nebát, což je skvělý příslib do dalších utkání!